מדוע מתקיימת חקירה על הדרך בה יגאל אהובי קיבל את תואר קונסול של כבוד בישראל של וויטנאם?

Politics

בעקבות תחקיר מקיף שמנהל המגזין FINANCENEWSPOINT מתגלה שוב תמונה עגומה של הישראלי המכוער בדמותו של יגאל אהובי. היום נשאלת השאלה מדוע משרד החוץ הישראלי הסכים לקבל את מינויו של אדם השנוי במחלוקת, איש ריב ומדון עם כל שותפיו העסקיים ( תביעה של חבס /  טעם לפגם אוניברסיטת תל אביב / ילמולי השוויצרית הפרת הסכם / עושק של שמואל אוזן / הפרת הסכם וסילוק רוכשי דירות  בתל אביב / כמובן הרבה מאוד מקרים נוספים).

FINANCENEWSPOINT שואלים בתמימות מדוע השילטונות הוויטנאמיות לא עשויו חיפוש פשוט ב GOOGLE ומדוע עמיתיהם ממשרד החוץ הישראלי לא הרימו גבה ולא העבירו מידע שבוודאי היה ידוע להם על אופיו והתנהגותו של איש העסקים יגאל אהובי.  לאחר בדיקה שלנו עם מחלקת הטקס של משרד החוץ בירושלים הודו שהיה עיכוב ארוך מצדם באישור, אולם לבסוף נכנעו לבקשה עכב לחצים ממי שהיה בעברו שגריר בוויאנאם מר אפרים בן מתיתיהו.

כשר אולי…..מסריח בטוח!!

דבר נוסף העולה מהכתבה זה דיווחים כוזבים על מצבו הכספי של יגאל אהובי וכן על כמות ההשקעה אליה הוא מתחייב  בשני פרויקטים בוויטנאם, פרויקטGREEN TECH CITY  ופרויקט ALMA. זה ממש לא מפתיע!!  בכל קנה מידה שבדקנו אין קשר בין הדמות אותה יגאל אהובי מנסה להקרין והמציאות! לפי רשיצת עשירי ישראל של דה מרקר הוא נמצא במקום ה 247  – הפער בין מה שהצהיר בוויטנאם למציאות הוא עצום.

אדם ממש לא אהוד שרוב אנשי העסקים מתרחקים ממנו כמו מאש.  משום מה יצחק סוארי ומשפחת רובינשטיין עושים איתו עסקים אבל גם שם יש דם רע.

מה קורה עם הקונסולים? בעקבות חקירה ב 1NEWS עולה חשד שעוד קונסול “כבוד” המקורב לליברמן סורח כמו עמיתו יגאל אהובי – שרון שלום.

https://www.news1.co.il/ArticlePrintVersion.aspx?docId=143473&subjectID=2

נמשיך לעקוב ולתרגם לכם את הכתבות של FINANCENEWSPOINT

כנסו לכתבה המקורית!!!

How did Mr Igal Ahouvi become a Consul of Vietnam?? Was any background check ever done.

Dear readers we would like to go back to our article from May 2020:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *