6 olulist jaekaubanduse kindlustuse tüüpi

Jaemüüjad peavad olema valmis ootamatuteks katastroofideks. Kui õnnetused, vigastused, hooletus, vargused või loodusõnnetused tabavad, võib ettevõte ja selle omanikud sageli kahjude eest vastutada.

Kindlustus aitab neid kohustusi tasuda. 

Jah, jaekaupluse kindlustus ei takista katastroofe. Kuid see võib kaitsta teid kõigi kulude kandmise eest, kui katastroof on tabanud.

Miks peaksite oma jaekauplust kindlustama?

Jah, kindlustus on veel üks äritegevuse kulu. 

Kuid kui vaadata asja muul viisil, on see tegelikult investeering tulevastesse säästudesse . Võrreldes kohtuasja võimaliku mõjuga on see mõistlik. 

Hallake levinud riske

“Jaekauplustel on vaieldamatult suurem risk kui kodu- või üürniku kindlustusel, sest seal on palju liikuvaid tükke ja palju inimesi,” ütles kaheaastaste moebrändi Hayden Girlsi tegevjuht Hosea Chang . “Väljas on kaup, inimesed võivad poes viga saada, varaline kahju ja oht on osta inventar ja jätta müümata. Kõik need asjad saab katta jaemüügikindlustusega.

Seda tunnet jagab Andrei Doichev. Ta on ettevõtte Inc and Go asutaja , mis aitab uutel ettevõtetel registreerida piiratud vastutusega äriühingutena (LLC). “Juhtuda võib palju ja soovite tagada, et olete kaitstud varguste, töötajate ja klientide vigastuste ning toote võimalike rikete eest,” ütles ta.

Teil on seaduse järgi vaja kindlustust

” Ettevõtluse alustamine ilma kindlustuseta on samuti ebaseaduslik, kui teil on töötajaid ja mõnes osariigis vajate seda isegi siis, kui töötate üksi,” lisab Doichev. “Seega on teil tõenäoliselt vaja kindlustust enne, kui isegi oma uksed avate,” ütles ta.

Kaitske oma vara

Kuigi LLC kaitseb teie isiklikke varasid, kaitseb ärikindlustus teie ettevõtte vara. Vajalik kindlustus sõltub suuresti teie ettevõttest, kuid kui teil on füüsiline kauplus, peate kaaluma ka oma klientide, oma inventari, töötajate ja ruumide kaitsmist – nagu Hosea on selgitanud. 

Olge nõueteks valmis

Näiteks libisemine ja kukkumine on tavalised õnnetused, kui inimesed on väljas. Riikliku tööohutuse ja töötervishoiu instituudi andmed libisemiste, komistamiste ja kukkumiste kohta näitavad, et need õnnetused põhjustasid 2018. aastal 27 protsenti enam kui 900 000 töövigastusest.

Kulud võivad suureneda, kui klient või kolleeg otsustab pärast seda tüüpi õnnetustesse sattumist kohtusse kaevata. “Raske on öelda nende juhtumite vaidlustanud jaemüüjate võidu/kaotuse protsenti kahel põhjusel,” ütles advokaadibüroo Price Benowitz LLP asutajapartner Seth Price . 

„Esiteks on üsna tavaline, et libisemis- ja kukkumisjuhtumid lahenevad enne kohtuistungit. Kokkulepe on sisuliselt kokkulepe, mille pooled saavutavad ja mis lahendab kohtuvaidluse. Tavaline lahendus näeb välja sarnane sellega, et ettevõte maksab kokkulepitud summa ja vastutasuks kannatanu nõustub mitteavaldamisega. Teiseks ei võta enamik advokaate kohtuasja ette, kui neile tundub, et kannatanul seda ei ole. 

Arvestades, kuidas üksainus nõue võib ettevõtet kahjustada, on kindlustus mõistlik tegu. 

 

Kui palju jaekaubanduse kindlustus umbes maksab?

Kuid iga jaekauplus on erinev. 

Kui palju te kindlustuse eest maksate, otsustavad sellised tegurid nagu:

 • Kus teie pood asub
 • Teie äriruumid
 • Millist kaupa müüte
 • Masinad ja seadmed
 • Sõidukid, mis teile kuuluvad
 • Teie palgatud töötajad

Nagu arvata võis, maksab väiksem ettevõte väiksema kauplusega vähem kui suurem ettevõte, millel on suurem pood, millel on rohkem tooteid ja töötajaid. Vahemik võib olla vahemikus $ 500 kuni $ 2000 (või rohkem) aastas.

“Mõned valikud, mida jaemüüjad saavad teha, võivad kindlustusmaksete maksumust mõjutada,” ütles AdvisorSmithi tegevjuht Adrian Mak. AdvisorSmith on ärikindlustusressurss, mis aitab ettevõtteid uurimistöö ja täiustatud tööriistade kaudu. 

“Kõrgema omaosaluse valimine võib kindlustusmakseid vähendada. Erinevate kindlustusfirmade vahel ostlemine võib kaasa tuua ka madalamad kindlustusmaksed. Lisaks maksavad nõueteta ettevõtted üldjuhul madalamaid kindlustusmakseid kui need, kellel on palju kahjunõudeid,“ ütles Mak, kes on ka litsentseeritud kindlustusmaakler.  

 

6 liiki kaupluste jaekaubanduskindlustust

Tänapäeval on jaekauplustes saadaval üha suurem arv kindlustustooteid.

Vaatame kiirelt läbi mõned levinumad tüübid.

Äriline üldvastutuskindlustus

Üldine vastutuskindlustus on kõige levinum ärikindlustuse liik, kuna see katab paljusid põhivajadusi, mida ettevõtted paljudes tööstusharudes jagavad.

 • Mida see hõlmab: teie ettevõtte vara kehavigastused ja töötajate tekitatud füüsilised kahjud. Kui te pole kindel, millist tüüpi kindlustust teie ettevõte vajab, peaksite esmalt vaatama siit. Pidage meeles, et üldine vastutuskindlustus ei kata töötaja vigastusi, mis tekivad hetkega.

Ärikinnisvara kindlustus 

See tagab rahalise kaitse igale jaemüügiettevõttele kuuluvale kinnisvarale. 

 • Mida see hõlmab? Peamiselt võib see katta teie varud teatud tüüpi ohtude, näiteks tulekahjude või vandalismi eest. Lisaks, kui teil on hoone, kus te tegutsete, võib kinnisvarakindlustus katta ka hoone.

Ärikatkestuse kindlustus

Kui teie ruumid on kahjustatud ja pood ei saa mõnda aega töötada, võib ettevõtlustulu kindlustus (teine ​​ärikatkestuse kindlustuse nimi) hüvitada osa teie saamata jäänud kasumist, kui pood on suletud.

 • Mida see katab: Selline kindlustus võib katta saamata jäänud tulu, üüri- või hüpoteegimaksed, laenu tagasimaksed ja töötajate palgad. 

Töötajate hüvitiste kindlustus

Töötajate hüvitise kindlustus kaitseb teie töötajaid, kui nad saavad tööl vigastada.

 • Mida see hõlmab: see võib kaitsta teie ettevõtet ka kohtuasja eest, kui see töötaja vajab oma vigastuste eest täiendavat hüvitist. Kui teil on töötajaid, vajate tõenäoliselt seda katet. Peaaegu kõigis osariikides on seadused, mis nõuavad töötajate hüvitiste kindlustust.

Äriline autokindlustus 

See hõlmab jaemüügiettevõtet, mis kasutab tarnimiseks või logistikaks oma sõidukeid.

 • Mida see katab? Kaubanduslik autokindlustus võib hõlmata sõidukeid kahjustuste, kokkupõrgete, kehavigastuste ja muu eest.

Küberkindlustus

Küberkindlustus hõlmab jaemüügiettevõtteid, mis koguvad oma klientide kohta elektroonilisi andmeid, sealhulgas aadressi- või krediitkaardiandmeid. Seda tüüpi kindlustus on hea mõte, kui hakkate järjest rohkem oma tooteid ka veebis müüma. 

 • Mida see katab? Kübervastutuskindlustus võib pakkuda vahendeid andmetega seotud rikkumise või häkkimise parandamiseks. See võib pakkuda ka kahju hüvitamist.

Kui palju vastutuskindlustust jaekaubandusettevõtted vajavad?

„Soovitame alati võtta aluseks summa, mida saate endale lubada,“ ütles Marissa Sweet, PropertyCashin.com ärikinnisvara ja õnnetusjuhtumikindlustuse nõustaja. 

“Peate tõesti võtma ühendust agendiga, et teada saada, mis teile kõige paremini sobib. Kindlustus on väga kohandatav ja ei sobi kõigile. Võib juhtuda täiuslik sündmuste torm ja siis on seda raske ette näha – kuid õige kaitsega saate vältida oma ettevõttele kahjulike nõuete esitamist. 

 

Kaaluge ettevõtte omaniku poliitika (BOP) ostmist

Kui tunnete end kõigest ülaltoodust pisut hämmingus, võiksite selle asemel kindlustada oma katvuse äriomaniku poliitikaga (BOP).

BOP rühmitab kindlustuspoliise kokku. 

Tavaliselt hõlmavad maksebilansi kindlustusmaksed üldist vastutust, äriomandit ja ärikatkestuse kindlustust. Kuid sageli saate BOP-i ka oma vajadustele kohandada.

“BOP-i maksumus võib ulatuda dramaatiliselt sõltuvalt sellest, kas hoone on omanduses või renditud, ettevõtte kinnisvara katte suurusest ja vastutuse kaitse tasemest,” ütles James O’Brien, NY Insurance Hubi omanik ja operaator .  

“Poeomanik, kes rendib ja kellel on väike pind ja inventar, võiks maksta kindlustuse eest kuni 500 dollarit aastas. Suured ja kallite laovarudega poed võivad maksta kümneid tuhandeid aastas. 

 

Hoidke oma kindlustusel silm peal 

Kui te pole kindel, kaaluge kogenud ja maineka kindlustusandja professionaalse juhendamise eest tasumist. 

Nad tunnevad teie piirkonna seadusi ja määrusi, oskavad hinnata erinõudeid ja teie eelarvet ning soovitavad teile meelerahu tagamiseks õiget katvuse taset.

“Soovitav on kaupluste omanikel konsulteerida oma kindlustusagendiga igal aastal, mitte ainult selleks, et säilitada nõuetekohane kindlustus, vaid ka selleks, et mõistlike kulude säilitamiseks poliitikat kohandada,” ütles O’Brien. “Mõnikord, kui teie konkreetne äristsenaarium muutub, võib mõni muu kindlustusselts olla parem valik.” 

Kas olete valmis oma jaekaupluse tegevust ja protsesse uuendama? Õige tööriist on teie edu jaoks ülioluline. Vaadake tasuta demot , et näha, kuidas Lightspeedi jaemüügipunkt teie protsesse tsentraliseerib, andes teile õige ülevaate ja kontrolli, mida vajate õigete täiustuste tegemiseks.

Leave a Reply

Your email address will not be published.