8 näpunäidet oma hüpikpoe edukaks muutmiseks [nii jaekaupluse algajatele kui ka professionaalidele]

Kellele ei meeldiks hea hüpikpoe ostu tunne?

Hüpikpoest haruldase toote hankimises on midagi põnevat . Ja väikeettevõtluse toetamine on hea tunne, mitte jaekaubanduslinna tipus.

Ja nii algajatele jaemüügiettevõtete omanikele kui ka kogenud e-kaubandusega tegelevatele ettevõtjatele võivad hüpikpoed olla suurepärane viis oma ettevõtte järgmisele tasemele viia.

Siin anname teile mõned näpunäited, et anda teie hüpikpoele parim võimalus edu saavutamiseks. Vaatame:

 • Mis on hüpikaknad [neile, kes pole nendega tuttavad]
 • Miks peaksite kaaluma hüpikpoodide tegemist?
 • Kuidas muuta oma hüpikpood edukaks [kaheksa tõestatud näpunäidet]

Kõigepealt selgitame, mis on hüpikpoed kõigile, kes seda esimest korda loevad. 

7 viisi, kuidas sel aastal oma jaepoodi targemalt juhtida

Siit saate teada, kuidas õige tehnoloogia ja kliendikogemusele lähenemisega edu saavutada.

Lae alla nüüd

Mis on hüpikpood?

Hüpikpood on ajutine pood. 

Te avate selle piiratud ajaks. 

Näiteks võite avada oma hüpikpoe mõneks kuuks kaubanduskeskuses või päevaks vabaõhuüritusel, näiteks kogukonnafestivalil või turul. Hüpikpoed annavad kogenud ja algajatele jaemüüjatele võimaluse: 

 • Proovige uusi tootesarju
 • Tutvuge klientidega isiklikult
 • Saate teada, kellele teie tooted meeldivad
 • Testige turunduse ja brändingu taktikat
 • Ja arendage suhteid müügivihjetega.  

 

Miks peaksite alustama hüpikpoodi?

ShopPopDisplaysi e-kaubanduse vanemjuht Ray Ko usub, et ka hüpikpoed on pandeemia ajal muutunud asjakohasemaks. 

“Selle pandeemia ajal hüpikpoes tegutsemise suurepärane asi on see, et see eemaldab surve pikaajalise rendilepingu sõlmimiseks,” ütles Ko. 

“Ilma traditsioonilise kauplusega kaasnevate probleemideta saate oma toodet esitleda, suurendada bränditeadlikkust ja laiendada oma füüsilise kohalolekuga inimlikku sidet oma tarbijatega,” lisas ta. 

See viib meid uue küsimuseni algajatele jaekaubandusettevõtjatele ja pikaajalistele jaekaubandusettevõtete omanikele.

Kas uued ja kogenumad jaemüüjad peaksid hüpikakendele lähenema erinevalt?

„Parim hetk hüpikaknapoe planeerimiseks on siis, kui poe omanik soovib jõuda uue vaatajaskonnani ja saada brändile tuntust,” soovitab Patricia Lopez, e-kaubanduse kaubamärgi Dirt Pitch Apparel asutaja, mis keskendub spordirõivastele, mis on inspireeritud retro jalgpallikultuur. 

“Seda teha kohe pärast käivitamist võib olla keeruline ja teie tähelepanu jagamine nii varajases staadiumis võib teie kauplust kahjustada.” 

 

8 näpunäidet oma hüpikpoe edukaks muutmiseks

Nagu oleme Lightspeedis varem rääkinud, pole hüpikpood enam ainult jaemüügi trend. Sellest on saanud kasulik tööriist jaemüüjate tööriistakastis, kes soovivad suhelda klientide, müügivihjete ja teiste jaemüüjatega.

Ükskõik, kas avate hüpikpoe vaid üheks päevaks või veidi pikemaks ajaks, siin on kaheksa näpunäidet, mis aitavad teil kogemusest maksimumi võtta.

1. Saabu esimesel päeval varakult

Harjutamine teeb meistriks, nii et kui saate, pääsege füüsilisele ruumile enne esimest päeva.

Ja kui te ei jõua kohale enne hüpikakna esimest päeva, minge kohale varakult, et teil oleks piisavalt aega seadistamiseks. Mõned hüpikolukorrad, näiteks turud, võivad anda teile sissepõrkamiseks vaid tunni. See ei jäta teile palju liikumisruumi viimase hetke väljakutsete jaoks. Nii et planeerige ette.

Näiteks lauad on sageli ees, see mees. Tulge kohale varakult, et asetada end kohta, kus teate, et inimesed teie tabelit näevad. 

Veel üks näpunäide: võtke alati kaasa oma kokkupandav laud. Paljud hüpikkohad pakuvad laudu, kuid kui nad seda ei tee, väldib oma laua toomine teie viimase hetke stressi. 

2. Muutke oma aktsia silmapaistvaks

Kui riided teile meeldivad, on teil vaja riidenagi. Kui te riideid ei müü, vajate oma esemete õigeks kuvamiseks muid viise. Ole loominguline. Mõelge riiulitele, kandikutele, karpidele ja muudele anumatele , mis näitavad teie tooteid parimas valguses.

3. Eraldage proovid oma laost

Kui see on teie esimene hüpikaken, võib teil tekkida kiusatus laduda kõik oma kaubad lauale või riiulile. Jah, see võib muuta pisut lihtsamaks kõigi suuruste hoidmise, et teie klient saaks neid sirvida ja osta. Kuid nendel kummalistel vanadel aegadel te ilmselt ei taha, et inimesed puudutaksid liiga palju esemeid. 

Lekkeid juhtub ka hüpikaknapoodides, eriti kui teie hüpikaken asub toiduturu või kohviku läheduses. Hoidke suurem osa oma varudest silmist eemal, kuid pange välja sildid, et kõik teaksid, et saadaval on rohkem suurusi .

4. Valige oma hüpiktooted hoolikalt

“Eduka hüpikpoe peamine koostisosa on tootevalikule keskendumine laseriga,” soovitab Lopez. “Kui seadistate oma hüpikakna paljude laoarvestusüksustega (SKU-d) , tundub see ülerahvastatud ja segane. Selle asemel töötage ümber oma põhitoodete ja veenduge, et need räägiksid ühtset lugu ja oleksid koos kuvamisel mõistlikud , ”ütles Lopez. 

“Selle pandeemia ajal hüpikpoest tegutsemise suurepärane asi on see, et see eemaldab liisingust tuleneva surve. ” — Ray Ko, ShopPopDisplays.

5. Saate tasuda sularahas ja kaasaskantavate POS-terminalidega 

Teil on vaja ka kiiret ja lihtsat viisi teile maksta. 

Isegi Kanye vajas abi, et tema Amsterdami hüpikpood sujuvalt toimiks.

Sellised ettevõtted nagu Lightspeed võivad aidata teil liikvel olles kaardimakseid vastu võtta ja kooskõlastada. Kogenumad jaemüüjad võivad soovida teha kõike ja kasutada kaasaskantavaid iPade ja ekraane, et näidata oma hüpikaknaga pitsat. Kuid alustavad jaemüüjad saavad sama hästi hakkama ka kaasaskantava POS-süsteemiga , mis aitab teil kaardimakseid vastu võtta, jälgida oma laoseisu ja viia maksed vastavusse õigete SKU-dega .

“Hüpikudel annab teile võimaluse kohaneda erinevate keskkondadega ja mõõta tulemusi, piirates samal ajal riske.” – Patricia Lopez, Dirt Pitch Apparel

Ja ärge unustage sularaha. Jah, üha rohkem inimesi tunneb praegusel COVID-i ajal sularaha kasutamist veidralt. Kuid see ei tähenda, et suur osa inimesi ei ostaks sularahaga. Tegelikult eeldavad paljud inimesed, et hüpikpoed aktsepteerivad ainult sularaha. Mõelge inimestele vahetusraha andmiseks lukukasti hankimisele ja õiges koguses pangatähti ja münte .

6. Kasutage COVID-i suhtes ohutuid meetmeid

See toob meid COVID-faktori juurde. Enamik teist teab seda harjutust praeguseks liigagi hästi, kuid siin on kiire meeldetuletus. “Näomaskide kandmine, sularahata tehingute tegemine ja ainult järeletulemise võimaluste reklaamimine on vaid mõned viisid, kuidas hüpikpoed kaitsevad tarbijate turvalisust ja heaolu sel tundlikul ajal,” ütles Ko.

7. Muuda väljaregistreerimise aeg meeldejäävaks

Mida on teil vaja, et aidata inimestel end välja registreerida? Sul läheb kotte vaja. Asjade pakkimiseks võiks olla pehme paber. Ideaalis oleksid kaubamärgiga kotid suurepärased. Nii on inimestel, kui inimesed lahkuvad, teie kott teie kaubamärgiga. Teised inimesed võivad seda näha ja see võib tekitada uudishimu. 

Mõnele kliendile tasuta näidiste või tarvikute andmine on tõhus viis nende kaasamiseks. Oluline on veenduda, et see, mida pakute, ei kahjustaks teie kasumit liiga palju. Kingitused ei pruugi iga kord toimida ja võib olla kasulik piirata neid oma esimese 20–30 kliendiga.

Kui teil on brändingu ja turunduse vilumus , võiksite luua taustaga lehtlehti, kus inimesed saavad endast Instagrami või muude sotsiaalmeediakanalite jaoks kiire foto teha. See ei pea olema keeruline. See võib olla sama lihtne kui julgustada inimesi teid sotsiaalmeedias oma toodete või maiuspalade fotoga märkima.

8. Hoidke oma müügivihjetega ühendust

Hüpikpoed sobivad suurepäraselt eksponeerimiseks ja võrgustike loomiseks.

Hei, me saame aru, sa tahad raha teenida. Eriti kui sa maksad selle eest. Kuid teie eesmärk number üks peaks alati olema tulevaste müügivihjete loomine .

Mõnikord ei teeni te sel päeval nii palju, kui arvasite, et teenite. Kuid võrgu loomine on seda väärt.

 • Andke inimestele visiitkaarte, et nad saaksid teid hiljem üles otsida teid teie poe sotsiaalmeediakanalites jälgida ja lõpuks teid meeles pidada. 
 • Võite kasutada ka tänukaarte klientidele, kes pärast ostu sooritamist hüpikaknast eemalduvad. Ka käsitsi kirjutatud märkmed on suurepärased.
 • Saate isegi hüpikklientidele oma e-poe jaoks väikest allahindlust pakkuda, pakkudes ostude või uudiskirjade tellimise jaoks sooduskoode. Iga väike asi aitab. 

 

Kas hüpikpoed võiksid teie jaoks töötada?

Hüpikpoed hõlmavad teistsugust mõtteviisi. Mõelge neile pisut teisiti kui oma tavapoest või e-kaubanduse veebisaidist, kus müügi ja ostukorvi konversioonide suurendamine on igapäevane. Hüpikaknad on eksperimentaalsed. Need on õppimiskogemus. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.