Kuidas suurendada poeliiklust Lightspeedi ja Google Adsi abil

Lightspeed teeb koostööd Google’iga, et pakkuda jaemüüjatele juurdepääsu integreeritud kohalike varude reklaamidele, mis on viis ostjate poodi toomiseks, ilma et peaksite reklaamikampaaniate haldamiseks oma müügikohast lahkuma.

Google on ostuteekonnal olulisem kui kunagi varem. Mobiiliotsingud „parim ostukoht” kasvasid aastatel 2016–2018 enam kui 70%, mis muudab otsingumootori jaemüügi võtmekomponendiks tänaseni. Kohalikel väikestel ja keskmise suurusega ettevõtetel on võimalus, et need kliendid avastavad, kasutades strateegiliselt paigutatud reklaame.

Lightspeed POS-i kaudu hallatavate kohalike varude reklaamidega teevad teie kaubavarud teie eest ära, aidates klientidel kohapeal oste teha ja aidates teil suurendada poe liiklust.

Tooge lähedalasuvad ostjad poodi kolme sammuga

Uuringus ütles 59% ostjatest , et nad kasutavad Google’it ostude kohta enne ostude sooritamist. Kui te ei ole Google’is esimeste tulemuste hulgas, võite nendele ostjatele ilma jääda. Üksinda suurte meestega konkureerimine ei ole aga lihtne – seepärast on kohalike varude reklaamid siin abiks.

See toimib järgmiselt.

1. toiming: seadistage oma kohalike varude reklaamikampaania

Enne kui jõuate oma reklaamidega potentsiaalsete klientideni, peate need seadistama. Traditsiooniliselt on reklaamikohtade Google Adsiga sünkroonimine olnud aeganõudev protsess. See hõlmab arvutustabeleid ja palju ootamist. Õnneks ei võta see samm nii palju aega ega vaeva , kuna kohalike varude reklaamid on Lightspeedi integreeritud .

Minge Lightspeedi jaemüügi vahekaardile Turundus . Sünkroonige oma reklaamikohad Google Merchant Centeris. Kuna haldate seda Lightspeedi kaudu, võite pika ja kaasatud varude kontrollimise protsessi vahele jätta. 

Kui teie varud on sünkroonitud, võite alustada kampaaniate loomist. teie tooteteave ja fotod sisestavad teie reklaamid automaatselt. Kohalike varude reklaamide seadistamiseks valige lihtsalt oma piirkond ja eelarve.

Nõuanne. Kui te pole seda veel teinud, leidke mõni minut oma Google’i minu ettevõtte kirje haldamiseks. Ajakohase teenuse Google’i minu ettevõte kirje omamine on sama oluline kui sihitud reklaamide omamine. 60% klientidest on otsingutulemuste valikuid kasutades ettevõttega otse ühendust võtnud; ilma täiendavate hõõrdumisteta kontakti võtmisel võtavad kliendid tõenäolisemalt ühendust, seega kasutage ära, kui lihtne on oma GMB profiili hallata Lightspeedi kaudu.

Kohapealse järeletulemise lubamine muudab teie reklaamid veelgi ahvatlevamaks, kuna see annab klientidele võimaluse veebis oste sooritada ja poest või teepervelt järele tulla. 

2. samm: jõudke kohalike ostjateni automaatsete tööriistade abil

Kui teie reklaame esitatakse, näevad läheduses olevad ostjad, kes otsivad teie tooteid, teie aktsia reklaame. Kui teil on mõni konkreetne toode otsakorral, antakse ostlejatele madala laoseisu märguanne, mis julgustab neid kiiresti ostma ja tõukab neid ostma, enne kui toode otsa saab.

Kui teil mõni toode otsa saab, lülitub selle toote reklaam automaatselt välja Nii maksate ainult reklaamide eest, mis võivad tegelikult muuta ostlejad maksvateks klientideks, vähendades seeläbi teie turunduskulusid.

See on tegelikult kõik, mida peate siin tegema – lülitage oma kampaaniad sisse ja laske neil enda kasuks tööle minna.

3. samm: mõõtke tulemusi ja kohandage kampaaniaid vastavalt vajadusele

Saate jälgida ja mõõta oma Google’i kohalike tootevarude reklaamide tulemusi Lightspeedis ühe pilguga ja põhjalikult. Näete oma Google’i reklaamide statistikat otse Lightspeedis, et saaksite täpselt teada, kui palju kliente teie reklaamidel klikib ja milline on teie kliki hind. 

Tulemustel silma peal hoides saate eelarvet vastavalt vajadusele kohandada. Ja kui teete seda Lightspeedi kaudu, saate oma kampaaniaid hallata otse kassast, mis muudab teie tööpäeva lihtsamaks.

Jälgides, millised tooted koguvad kõige rohkem vaatamisi ja klikke, võimaldab teil jälgida, mida kliendid praegu otsivad . Selle ülevaate ja sisseehitatud müügiaruannete vahel saate esitleda superstaartooteid, mida kliendid juba teate, et nad soovivad neid osta.

Olge kohalike varude reklaamide abil Google’is leitav

Google’i kohalike tootevarude reklaamid aitavad teil suurendada kaupluste liiklust. Paned oma tooted lähedalasuvate ostjate ette, kes on valmis ostma. Ja Lightspeed võimaldab teil seda kõike hallata kassast lahkumata, mis muudab reklaamide jälgimise palju vähem aeganõudvaks.

Uute kohalike varude reklaamidega alustamise hõlbustamiseks pakub Google isegi kuni 150 dollari suurust reklaamikrediiti reklaamidele, mis on tehtud esimese 31 päeva jooksul pärast registreerumist. Kehtivad nõuded ja tingimused.*

Koos võimalusega värskendada oma Google’i minu ettevõtte kirjet Lightspeedi jaemüügis ja meie peatselt väljaantud nutikate ostlejate kampaaniate – reklaamidega, mis aitavad teil suurendada e-kaubanduse liiklust – aitavad Lightspeed ja Google teid näha rohkemate ostjate seas. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.