Paindlik rahastamine: miks draamaklubi valis alternatiivse rahastamise oma kassateenuse pakkuja kaudu

Draama Clubi puhtad valged seinad ja kuppelvalgustid loovad aluse meeste ja naiste rõivaste, aksessuaaride, kingituste ja kodukaupade kureeritud valikule. 

Drama Club asub NY-s Brooklynis populaarses Greenpointi naabruses elava muusika saalide ja galeriide vahel. Nende tänavatasandi vaateaknad raamivad korralikult organiseeritud nagid, kauneid lõhnapudeleid ja hoolikalt valitud jalatsipaare. Ukse küljes rippuva trendika neoonsildi taga on esiplaanil nii omanik Jack Sachsi jaemüügikogemus kui ka näitlejakarjäär ja filmitegemise alal.

Olles töötanud üle kümne aasta Barneys New Yorgis, OAKis ja Birdis, otsustas Sachs avada oma poe uksed 2017. aasta alguses. Draama Club on tema mineviku eksklusiivne ja luksuslik jaekaubandus, luues ühtlasi ruumi, mis ootab kõiki, kes otsivad. uue ainulaadse kogemuse saamiseks. 

Võtsime Sachsiga ühendust, et saada teavet tema rahastamiskogemuse kohta Lightspeed Capitaliga, mida toetab Stripe , miks ta valis oma müügikoha enne, kui oli otsustanud poe sisekujunduse kasuks, ja tema kirglikkust müüdavate toodete kaudu lugude jutustamise vastu. 

Kas saate rääkida Draamaklubist ja sellest, miks otsustasite selle poe avada? 

Suurema osa oma noorematest aastatest veetsin ma siin New Yorgis teiste inimeste heaks nende kauplustes töötades ja aja jooksul muutus see karjäär selleks, et juhtisin teiste inimeste poode. Minu konkreetne CV on olnud New Yorgi sõltumatu mitme kaubamärgi moemüüja jaemüügidirektor. Minu taust oli operatsioon, müük ja personal – kõik selleks, et teenindada nii tooteid kui kliente. Mulle meeldis see väga ja tundsin, et on olemas viis, kuidas neid oskusi kasutada, toodet tutvustada ja rääkida, millised lood on väikeses keskkonnas minu jaoks kõige köitvamad. 

Sellest on möödunud umbes viis aastat, kui avasime väikese naabruskonna stiilis poe, mille eesmärk on esitleda mõnda meie lemmikbrändi kogu maailmast. Suurem osa äritegevusest toimub kauplustes, kuid veebisait on selle ettevõtte oluline osa – mitte ainult meie kasvupotentsiaali tõttu, vaid ka seetõttu, et viimase 10 aasta jooksul on klientide harjumused muutunud. 

Teadsime, et tavaliste ja e-kaubanduse vaheline integreerimine on oluline isegi meie kohalikele klientidele. Kohtan pidevalt inimesi, kes on vaid kvartali kaugusel ja ostavad veebis enne poodi tulekut, seega oli minu eesmärk luua veebipoe kogemus, mis sobiks meie ainulaadse poekogemusega nii teenindustootele kui ka klientidele. 

Kolisite 2005. aastal näitleja ja filmitegijana New Yorki. Kuidas on see teie jaemüügikarjääri mõjutanud ja/või vastupidi? 

Arvan, et igasugune kogemus, mis teil on enne jaemüügiga töötamist ja mis paneb teid hindama räägitava loo kliendi esitlust ja teenindust, teeb teid ainult paremaks. Ma võin luua analoogiaid publiku ja kliendi vahel, mis ei nõua palju kujutlusvõimet, kuid sama kehtib ka siis, kui olete töötanud restoranis või teinud midagi, millega klient silmitsi seisab. 

Toote esitlemine tähelepanelikule kliendile on samasugune lugude jutustamine – inimestega ühenduse loomine ja seda mõjuval viisil. Kui te ei suuda seda köitvaks muuta ja ei armasta heade lugude rääkimist, siis ma ei soovitaks jaemüüki. Kui armastate inimesi ja asju ning hoolite väga kaupade ja teenuste tõe edastamisest, ei suuda ma paremat kohta välja mõelda, eriti kõigega, mis on toimunud ülemaailmse COVID-19 pandeemiaga. 

Eelmisel kevadel peeti paljusid jaekaubandusettevõtteid ebaoluliseks ja ma ei pruugi sellega nõus olla, aga kui ma näen, et inimesed tulevad poodi tagasi ja näevad, kui läbimõeldult nad nii suure rõõmuga oma tooteid valivad, on see tunnistus sellest, et nende vastupidavust. Ma arvan, et tarbekaupade äris on midagi uskumatult valideerivat ja eriti meie jaoks, kus hoolime väga disaini kvaliteedist, tootmisaja terviklikkusest ja kaasasolevatest asjadest.

Võtsite Lightspeed Retaili ja eComi kasutusele 2016. aastal – aasta enne Draama Clubi avamist. Miks sa otsuse nii varakult tegid?

Minu taust on jaemüügiga seotud tegevus ja üks peamisi kohustusi, mis mul oli, oli anda ülevaade meie müügikoha tarkvarast ja selle eCom-integratsioonist. Tahtsin, et minu poes oleks müügipunktide süsteem, mis oleks täielikult ja asjatundlikult meie tööga integreeritud. Ma tean, et nii palju kui süsteemist võib olla kasu, kui see töötab, võib see olla ka suureks kahjuks, kui see ei tööta. Nii et peaaegu enne põranda ja lampide väljavalimist valisin välja meie müügikoha tarkvara – Lightspeed oli esmane partner.

Mul on olnud kogemusi kõigiga, alates Shopifyst ja Teamwork Commerce’ist kuni Retail Pro, eComi komponentide, Magento ja Square’i katseni seda teha. Teadsin, et tahan midagi võimsat, kuid mu eelarve ei olnud millegi täiesti kohandatud jaoks. Lightspeedi sihtasutus olla müügikoht, mis on sama hingetõmbega ühendatud sujuvalt eComiga, teadsin, et see on meie äritegevuse jaoks oluline tõhususe masin.

Miks otsustasite Lightspeedile pühenduda?

Kui mul oli võimalus midagi enda heaks teha, teadsin, et tahan, et see toimiks esimesest päevast peale. Sellepärast vajasin ma midagi, mis oleks tõhus kõik-ühes lahendus. Me ei räägi pistikprogrammidest, me ei räägi migratsioonist ja integreerimisest, sest me kõik teame, et eCom-i integreerimine on armas ja nutikas, kuid lõpuks, kui seda ei paku sama looja, võib üks pool ilma suurema kärata ja ootamatult loojangu jääda. jaemüüja, kes kulutas kogu selle aja ja raha tehnoloogia ümber sisemiste süsteemide ehitamisele, jääb kotti hoidma. Nii et ma tahtsin kedagi, kes oleks võimeline ise lööma.

See viib meid Lightspeed Capitali juurde. Nüüd rahastate sama tehnoloogiapartneri kaudu, kes juhib teie ettevõtet. Milline oli protsess, mille käigus otsustati kasutada Lightspeedi, mitte pöörduda traditsioonilise finantsasutuse poole? 

Väikese, kuid kasvava iseseisva ettevõttena on rahastamise otsimise viisid nii keerulised kui ka hädavajalikud. Kuigi on hea ette kujutada, et võite minna panka, kus nad teile raha annavad, kuid kui te pole teatud suurusega, ei tee nad seda tõenäoliselt. 

Varem uurisime alternatiivseid laenuvõimalusi ja töötasime nendega, mis võivad olla halvasti integreeritud, kaastunde puudumise ja ennekuulmatute intressimääradega, kuid lubavad kiiresti raha saada. Nad võivad seda täita lollil ja, ma peaksin ütlema, liigkasuvõtmisel. 

Kui ma mõistsin, et Lightspeed hakkas maksete töötlemise ja toetatud rahastamise kasvaval areenil tööle, tundus see uurimist väärt. Olemasoleva kapitali suurus tundus õiglane ja hea ning ka selle kogukulu tundus olevat arvestatav investeering.

Mis on teie arvates Lightspeedi rahastamise usaldamise suurim eelis? 

Tekkis mõningane ärevus seoses rahastamise tagasimakse sidumisega kindla protsendiga meie loomulikult muutuvast igapäevasest müügist – kuidas see mõjutaks rahavoogu võrreldes kindla iganädalase maksega, nagu mõned teised pakuvad?

Mul oli tegelikult õnn, et mul oli sõber, kes uurib suure panga jaoks, kas nad peaksid seda pakkuma, kuna nad on maksete töötlejad. Töötasin selle temaga koos läbi ja lõpuks nägin, et võimalus siduda tagasimakse proportsionaalselt minu müügiga võimaldab minu nädala parematel tulemustel kasu saada toote üldisest maksumusest selle suhtelise krediidi kulukuse määra (aasta protsendimäära) osas. Nii õppisin modelleerimise käigus, et mul võib olla pakett, mis annab mulle vajaliku sularaha ja et ma maksan selle tagasi viisil, mis on seda parem, mida paremini mul läks. Olen motiveeritud kulutama targalt ja tegema müüki, mis toote tagasi maksab, et teie kõigiga head äri jätkata.

Parim raha on alati tasuta raha. Siiski leidsin, et rahastamine ja struktuur olid valutud ning tagasimakse struktuur kiire. See eemaldab osa teiste inimeste protsessidest tuleneva stressi ja segaduse. Soovitaksin seda kellelegi, kes nägi piisavat võimet raha kasutada, sest kiire kapitali hankimiseks pole lihtsamat ja turvalisemat viisi.

Ma tean, et pidite viimase aasta jooksul oma uksed ajutiselt sulgema. Kuidas see aeg teile ja teie ettevõttele on läinud?

Meie suletud aeg oli huvitav. Püüdsin kasutada võimalust, et leida kõige paremini toimiv ja seda rõhutada. 

Võtsime kindlasti aega, et veenduda, et veebisait kajastaks kõige paremini poes pakutavat kogemust, mitte et see oleks eraldiseisev asi, mitte et see oleks piirang, vaid et see oleks sama palju meelelahutus ja peegeldus sellele, mida me oma tegevuses nii palju rõhutame. tavapärane kogemus. 

See positsioneerimine on midagi, millest ma pean kinni hoidma. Me ei vaadanud veebisaiti kunagi teisejärgulisena, vaid võib-olla rohkem külgnevana kui samaaegselt tähelepanu keskpunktis. Ilusa veebisaidi omamine ei tähenda, et saaksin endale lubada üüratut turunduseelarvet, mis võimaldab teil mängida samas uskumatult konkurentsitihedas online-ostlemise mängus, nii et olenemata meie turunduseesmärkidest on minu eesmärk ikkagi see sait parim see olla neile, kes sellel klõpsavad.

Usaldage oma ettevõtte kasvatamiseks ühte teenusepakkujat

Oma aastatepikkuse jaemüügikogemuse põhjal teadis Sachs, et soovib keskse kontaktpunktiga ühtset kaubandusplatvormi. Ta leidis Lightspeedist kõik, mida vajas, alustades oma tavapärastest asjadest ja veebimüügist kuni ettevõtte rahastamiseni.

Lightspeed Paymentsi kasutajana pääses Sachs rahavoogudele juurde vähemate takistustega kui traditsioonilised finantsasutused. Kinnitusprotsess on kiire, tagasimakseplaan on paindlik ja aruandlus on otse platvormi sisse ehitatud – pole vaja kassast lahkuda. Sachs saab oma ärisse rohkem investeerida, kuna kaubandusmaailm jätkub taasavamisel.

Kas olete valmis oma ettevõtet Lightspeedi ühekordse kaubandusplatvormi abil laiendama? Rääkige ühe meie eksperdiga , et näha, kuidas alustada.

Leave a Reply

Your email address will not be published.